GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU

GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU 7/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN EN GÜZEL BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  www.caliskan-a.tr.ggwww.caliskan-a.tr.gg  

Windows XP’nin sonu henüz gelmedi

3 posters
YazarMesaj
Soykan1905

Windows XP’nin sonu henüz gelmedi 1210
Soykan1905

İş/Hobiler : Öğrenci
ödülleri : Windows XP’nin sonu henüz gelmedi 09b100c701ddc2b2bc3baa105df3582c
Teşekkür : 7

Rep sistemi
Başarı puanı Başarı puanı:
Windows XP’nin sonu henüz gelmedi Imgleft0/0Windows XP’nin sonu henüz gelmedi Emptybarbleue  (0/0)

Windows XP’nin sonu henüz gelmedi Empty
MesajKonu: Windows XP’nin sonu henüz gelmedi   Windows XP’nin sonu henüz gelmedi EmptyCuma Ara. 26, 2008 4:55 pm

Kullanıcıların ısrarı, gelişen Netbook pazarının baskısı, Wİndows Vista’da var olan problemler ve kullanıcıların Windows XP’ye geri dönüşleri, emektar işletim sisteminin bir süre daha piyasada kalmasını sağlayacak...

NTV-MSNBC
Güncelleme: 15:07 TSİ 25 Aralık 2008 Perşembe

İSTANBUL - Geçtiğimiz Ocak ayında piyasadan çekileceği açıklanan ancak, kullanıcıların ve donanım üreticilerinin yaptığı büyük baskı sayesinde hayatı 31 Ocak 2009’a kadar uzatılan Windows XP, Microsoft’tan verilen bilgiye göre bir süre daha piyasada kalacak.
Haberin devamı

Microsoft’un bilgisayar üreticilerine gönderdiği bilgi notunda önümüzdeki ay lisans satışının tamamen durdurulması planlanan işletim sistemi için 2009’un Mayıs ayına kadar lisans satışının sürdürüleceği belirtildi.

Microsoft, Windows XP’nin Netbook sınıfı bilgisayarlar için 2010 yılına kadar lisanslanabilirliğinin devam ettiğini, bu yeni “uzatma”nın Windows Vista çalıştırabilen bilgisayarlar için geçerli olduğunu belirtti. Bilindiği üzere Windows Vista, ihityaç duyduğu yüksek sistem gereksinimleri yüzünden Netbook sınıfı bilgisayarların bir çoğunda kullanılamıyor.

Kaynak:www.ntvmsnbc.com
http://www.trcrysis.com
alpergx
caliskan-a young
caliskan-a young
alpergx

İş/Hobiler : Öğrenci
Teşekkür : 4

MesajKonu: sağol   Windows XP’nin sonu henüz gelmedi EmptyCuma Ara. 26, 2008 9:32 pm

Bilgin için teşekürler.
http://www.yugiohturk.com
Admin

Windows XP’nin sonu henüz gelmedi 1210
Admin

İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Korea
ödülleri : Windows XP’nin sonu henüz gelmedi 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd
Burcu : Windows XP’nin sonu henüz gelmedi 0006
sanal hayvanı : Windows XP’nin sonu henüz gelmedi Kusts5
Teşekkür : 1

MesajKonu: Geri: Windows XP’nin sonu henüz gelmedi   Windows XP’nin sonu henüz gelmedi EmptyCuma Ara. 26, 2008 10:01 pm

bilgiler için sağol ama böyle olacağı belliydi çünkü dünyada şimdilik kullanılan en yaygın işletim sistemi xp özellikle en son çıkarttıkları service pack çok güzel
http://caliskan-a.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası