GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU

GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU 7/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN EN GÜZEL BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  www.caliskan-a.tr.ggwww.caliskan-a.tr.gg  

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü

2 posters
YazarMesaj
Soykan1905

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 1210
Soykan1905

İş/Hobiler : Öğrenci
ödülleri : ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 09b100c701ddc2b2bc3baa105df3582c
Teşekkür : 7

Rep sistemi
Başarı puanı Başarı puanı:
ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü Imgleft0/0ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü Emptybarbleue  (0/0)

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü Empty
MesajKonu: ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü   ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü EmptyÇarş. Mart 04, 2009 2:13 pm

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 090304pembeyunushl02hlaqd4

AA

ANKARA - İngiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Meksika Körfezi'nin kuzeyindeki tuzlu su gölü Calcasieu'da görülen hayvanın fotoğrafını çeken tekne kaptanı 42 yaşındaki Erik Rue, pembe yunusun büyük olasılıkla albino olduğu söyledi.

Rue, kırmızıya çalan gözleri olduğunu belirttiği yunusun, gölde diğer 4 yunusla birlikte yüzdüğünü ve yanından hiç ayrılmayan birinin, muhtemelen annesi olduğunu kaydetti.

Balina ve Yunus Koruma Derneği'nde görevli biyolog Regina Asmutis-Silvia, meslek hayatında daha önce bu renkte bir yunus görmediğini belirterek, "Gerçekten güzel bir yunus, ancak insanlar dikkatli olmalı, ona uzaktan sınırlı bir süre bakmalı, kovalamamalı veya rahatsız etmemeli" uyarısında bulundu.

kaynak:ntvmsnbc.com
http://www.trcrysis.com
Admin

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 1210
Admin

İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Korea
ödülleri : ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd
Burcu : ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü 0006
sanal hayvanı : ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü Kusts5
Teşekkür : 1

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü Empty
MesajKonu: Geri: ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü   ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü EmptyÇarş. Mart 04, 2009 2:22 pm

ay çok şirinler Surprised
konu için +1
http://caliskan-a.yetkinforum.com

ABD'de gölde pembe bir yunus görüldü
1 sayfadaki 1 sayfası