GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GAZİ İLKÖĞRETİM 7A FORUMU

GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU 7/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN EN GÜZEL BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  www.caliskan-a.tr.ggwww.caliskan-a.tr.gg  

Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü

YazarMesaj
Soykan1905

Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü 1210
Soykan1905

İş/Hobiler : Öğrenci
ödülleri : Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü 09b100c701ddc2b2bc3baa105df3582c
Teşekkür : 7

Rep sistemi
Başarı puanı Başarı puanı:
Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü Imgleft0/0Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü Emptybarbleue  (0/0)

Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü Empty
MesajKonu: Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü   Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü EmptySalı Şub. 17, 2009 6:34 pm

ABD’de bir reklamda rol alan şempanze, nedeni anlaşılamayan bir öfke nöbetine tutulunca polis tarafından öldürüldü.

AA
Güncelleme: 18:11 TSİ 17 Şubat 2009 Salı

NEW YORK - Yerel gazete Stamford Advocate’deki habere göre, 15 yaşındaki 80 kiloluk Travis, Connecticut eyaletindeki Stamford’da sahiplerinden Sandra Herold’ı, onun bir arkadaşını ve olay yerine çağrılan 2 polis memurunu yaraladı.
Haberin devamı

“NEFSİ MÜDAFAA”
Haberde, bir polis memurunun şempanzeyi öldürdüğü ve bunun bir “nefsi müdafaa” olduğu belirtildi.

Travis, 2003’te Coca Cola reklamında rol almıştı. Çok iyi eğitim almış olan Travis, kendi kendine giyinmeyi, yemek yemeği, kumandayı kullanarak televizyon seyretmeyi ve sahibinin bilgisayarıyla oynamayı biliyordu. Travis’in öfkeye kapılma nedeni ise bilinmiyor.

kaynak:ntvmsnbc
http://www.trcrysis.com

Öfke nöbetine tutulan şempanze öldürüldü
1 sayfadaki 1 sayfası